Series
Ratings
224
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0