Titles you rated
Dear XRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 1.0
It's NightRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
MashleRated ★ 3.0
After-school Hanako-kunRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0