Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5