Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0