Series
Ratings
95
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Medical Top TeamRated ★ 1.0
The Snow QueenRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.5