Series
Ratings
278
Glass HeartRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Haunted PalaceRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0