Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- DreamRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Saw XRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.5
Love and MonstersRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 1.5
The FlashRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5