Movies
Ratings
657
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5