Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
도토리 문화센터: Part1 고두리, 취미 지옥에 빠지다Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dog Day AfternoonRated ★ 4.0
Hana KoreaRated ★ 2.5
The MastermindRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
FranzRated ★ 3.0- In Our SunsetRated ★ 2.0
- Poetry SyndromeRated ★ 4.0
- Fadeout CosmosRated ★ 2.5
- BackpikeRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0