Movies
Ratings
773
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Meditation on ViolenceRated ★ 3.0
Ritual in Transfigured TimeRated ★ 3.0
Meshes of the AfternoonRated ★ 5.0
At LandRated ★ 5.0
StalkerRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
DuneRated ★ 5.0
Road MovieRated ★ 5.0
Jules and JimRated ★ 2.0
RushRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0