Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.0
The MoonRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0- HantangRated ★ 0.5