Movies
Ratings
128
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5