Series
Ratings
19
The Good PlaceRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 5.0
ID: INVADEDRated ★ 4.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
A Man on the InsideRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0