Series
Ratings
79
AdolescenceRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0