Titles you rated
The TerminalRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
LeonRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0