Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 2.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0