Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
High ClassRated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Kingdom: Legendary WarRated ★ 4.5
Street Girls FighterRated ★ 4.0- Bread BarbershopRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 2.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SeventeenRated ★ 3.5