Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0- Tour de ForceRated ★ 3.5