Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0- Green LightRated ★ 0.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0