Titles you rated
Hitchcock/TruffautRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5