Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
Time to HuntRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.5
Warning: Do Not PlayRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5