Movies
Ratings
52
The TransporterRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0