Series
Ratings
40
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 2.5
MessiahRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- After War Gundam XRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 4.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0