Movies
Ratings
101
Black SwanRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0