Titles you rated
86Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 4.0
- PD가 사라졌다!Rated ★ 1.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0