Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0