Series
Ratings
269
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 1.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 1.5- Run HanyRated ★ 5.0
- The World God Only KnowsRated ★ 0.5
- Inspector GadgetRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
Wedding Peach DXRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 5.0- Rosen MaidenRated ★ 2.0
- Soul EaterRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- WORKING!!Rated ★ 0.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 5.0