Series
Ratings
143
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 2.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0