Titles you rated
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5- Coffee FriendsRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5