Movies
Ratings
262
Phone BoothRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
MoebiusRated ★ 0.5
See You After SchoolRated ★ 3.0