Titles you rated
ZombielandRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0