Movies
Ratings
641
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 1.5
I WishRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Great DictatorRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 4.0