Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0- Hanjibung SegajokRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0