Titles you rated
The Boys Season 4Rated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.0
AhsokaRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- FargoRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 2.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 2.5