Movies
Ratings
626
Inside OutRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0