Movies
Ratings
631
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Knights of Sidonia: The MovieRated ★ 4.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
RampantRated ★ 1.5
DolittleRated ★ 1.5
Start-UpRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 0.5