Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5