Movies
Ratings
305
MoanaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Purple NoonRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5