Movies
Ratings
732
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Miami ViceRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Land of the DeadRated ★ 1.0