Series
Ratings
155
D.P.Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Impossible HeirRated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The DealRated ★ 2.5