Titles you rated
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5