Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
RentRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0