Movies
Ratings
619
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
BackdraftRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5