Series
Ratings
137
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Borg MomRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- You and IRated ★ 5.0
Slayers TryRated ★ 5.0
Slayers NextRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Wedding Peach DXRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 5Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0