Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
TRON: AresRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Royal Space Force - The Wings Of HonneamiseRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Gridman UniverseRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.5
The Adventures of Sharkboy and LavagirlRated ★ 3.0