Movies
Ratings
259
Dog DaysRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Dead ManRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
The MoonRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 1.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0