Movies
Ratings
93
Ice AgeRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0