Titles you rated
The Lion KingRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.5
Pain HustlersRated ★ 4.0
ReptileRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
RebeccaRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Death on the NileRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0