Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 1.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 0.5
RinguRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 0.5
MoonRated ★ 0.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 0.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5