Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Love Deeply!Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 0.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 1.5
Why Women KillRated ★ 0.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
MistyRated ★ 0.5